Light Prestige – jakiego typu produkty oświetleniowe oferuje?

Light Prestige – jakiego typu produkty oświetleniowe oferuje?

28 października 2021 0 By Redakcja

Artykuł partnera.

Kiedy urządzamy dom, staramy się przede wszystkim, aby był estetyczny, wygodny oraz bezpieczny dla wszystkich lokatorów. Właśnie dlatego musimy pamiętać o tym, aby zapewnić inteligentny system oświetlenia, który pozwoli nam funkcjonować w pomieszczeniach, do których nie dosięga naturalne światło. Jeżeli chcemy, aby punkty świetlne były dobrze rozplanowane i prawidłowo spełniały swoją funkcję, musimy mieć na uwadze, że potrzebne nam będą różne rodzaje lamp. Dobrze jest więc znaleźć markę, której styl nam odpowiada i od razu wyposażyć się w odpowiednie produkty. Light Prestige to przedsiębiorstwo, które może poszczycić się niezwykle rozbudowanym katalogiem produktowym. Zdecydowanie warto do niego zajrzeć i sprawdzić jakie dostępne tam lampy mogłyby nam się spodobać.

Light Prestige – stylowe żyrandole

Żyrandol to lampa idealna do salonu, która za każdym razem robi dobre wrażenie na zaproszonych gościach. Przywykliśmy myśleć o żyrandolach jako o masywnych złoconych konstrukcjach, przypominających duży świecznik lub ozdobionych kryształami. Z tego powodu niektórzy rezygnują z tego typu ozdoby na rzecz nieco mniej przytłaczającej lampy wiszącej. Light Prestige udowadnia jednak, że żyrandol może mieć różne oblicza. Konstrukcje marki są efektowne, ale jednocześnie lekkie i nowoczesne. Warto zwrócić uwagę na industrialny żyrandol Canaria z podłużnymi żarówkami dekoracyjnymi. Ciekawą propozycją jest również nowoczesny żyrandol Arizona, łączący czerń i złoto w elegancką lampę wiszącą z wieloma punktami świetlnymi.

​Light Prestige – praktyczne i eleganckie lampy sufitowe

Lampy wiszące oraz żyrandole potrafią niezwykle pięknie się prezentować. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na luksus ich posiadania. Jeżeli pomieszczenie ma niski sufit, będziemy raczej musieli z tego zrezygnować. W katalogach Light Prestige znajdziemy jednak całkiem przyzwoitą alternatywę. Lampy sufitowe, przylegające płasko do powierzchni, mogą być stylowe i estetyczne. Tam, gdzie potrzebujemy jedynie oczka, możemy pomyśleć o modelu Eclipse Bursztyn, czyli ozdobnej lampce sufitowej, otoczonej elementami dekoracyjnymi. Dla ceniących funkcjonalne rozwiązania za to zaprojektowana została lampa Fermo z czterema źródłami światła, przypominająca zwieszające się z sufitu reflektory. Te i inne propozycje dla niskich pomieszczeń można znaleźć tutaj https://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/272_light-prestige. Light Prestige przygotowuje produkty z myślą o różnych wnętrzach, więc zawsze można znaleźć coś dla siebie.

​Light Prestige – funkcjonalne kinkiety

Dawniej kinkietami nazywano latarnie uliczne czy lampy oliwne montowane na ścianach i elewacjach, jednak dziś są to nowoczesne i funkcjonalne konstrukcje, które doskonale sprawdzają się jako oświetlenie uzupełniające. Pozornie prosta forma została zmodyfikowana przez projektantów Light Prestige i dziś spośród dostępnych lamp naściennych można wybrać dla siebie jeden z wielu pięknych, dekoracyjnych kinkietów. Spark to model kinkietu z chromowanym stelażem, na którym umieszczona jest niezwykle efektowna transparentna kula. Fanom oryginalnych rozwiązań w kwestii designu może spodobać się również kinkiet Varese. Stworzony jest z metalu, chromu oraz szkła. Stelaż ma srebrzystą barwę, jednak nad źródłem światła umieszczony jest szklany element ozdobny, który wygląda jakby był wypełniony pęcherzykami powietrza. Te oraz wiele innych lamp naściennych od Light Prestige udowadniają, że nawet w założeniu skromny element oświetleniowy, może być dekoracją pomieszczenia i przyciągać wzrok.