Płyta kuchenna do małej kuchni – co wybrać?

Płyta kuchenna do małej kuchni – co wybrać?

29 września 2021 0 By Redakcja

Mała kuchnia wymaga przemyślanego projektu oraz wykorzystania produktów wysokiej jakości. Jednym z nich jest płyta gazowa, która zwraca uwagę za sprawą nowoczesnego designu oraz innowacyjnych rozwiązań. Przekonaj się, jakie cechy powinny mieć płyty gazowe do zabudowy kuchennej? Poznaj aktualną ofertę oraz produkty, na które warto zwrócić uwagę w czasie zakupów sprzętu do małej kuchni!

Najlepsze płyty gazowe do zabudowy

Wybór płyty grzewczej to nie lada wyzwanie, gdyż produkt ten musi posiadać między innymi odpowiednie zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu oraz pasować do małej kuchni. Szeroki wybór nowoczesnych produktów posiadających funkcjonalne rozwiązania dostępny jest na stronie internetowej https://solgaz.eu/plyty-gazowe/. Należy pamiętać, że w trakcie wyboru płyty grzewczej istotna jest jej wielkość, ilość palników oraz dodatkowe funkcje. Proponowana płyta gazowa to wysokiej jakości produkty, który zapewnia komfort gotowania na najwyższym poziomie. Oferowane płyty gazowe posiadają nowoczesny wygląd, bogaty wybór modeli i kilka wielkości. Dzięki temu każdy klient znajdzie idealny model dla siebie w atrakcyjnej cenie. Przekonaj się, że gotowanie w małej kuchni na płycie grzewczej zasilanej gazem to czysta przyjemność! Postaw na funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązania, które sprawdzą się w każdej kuchni!

Płyta gazowa w nowoczesnym wydaniu – gaz pod szkłem

Płyty gazowe bez płomieni to bardzo innowacyjny produkt, zapewniający bezpieczeństwo i wygodę w trakcie gotowania. W tym modelu gaz jest schowany pod szkłem, mianowicie użyte w tym modelu palniki gazowe zostały umieszczone pod szklaną płytą. Sprawia to, że produkt ten pod względem wyglądu przypomina płyty indukcyjne. Rozwiązanie to powoduje również, że płyta jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Pojawiający się brud można w szybki i prosty sposób usunąć. Dodatkowo wspomniana płyta gazowa dostępna jest w kilku wariantach, które pasują do różnych szerokości szafek kuchennych. Najmniejszy model posiadający trzy palniki idealnie pasuje do szafki o szerokości 35 cm lub większych. 

Gaz pod szkłem to nowoczesne rozwiązanie, które jednocześnie wygląda designersko. Model ten idealnie sprawdzi się w tradycyjnej, jak i nowocześnie urządzonej kuchni. Jednocześnie sterowanie płyty grzewczej jest proste i intuicyjne dla każdego użytkownika. Natomiast wspomniana technologia pozwala zużyć nawet do 50% mniej gazu w porównaniu z tradycyjną kuchenką. W czasie spalania gazu nie unoszą się opary oraz spaliny, dzięki czemu można całkowicie wyeliminować tłuste osady w kuchni.

Płyta gazowa w tradycyjnej formie – gaz na szkle

Tradycyjne ceramiczne płyty gazowe posiadają lekkie i solidne ruszty, które także można umyć w zmywarce. To spore ułatwienie, jeśli chodzi o czyszczenie produktu. Proponowana kuchenka posiada aż 25 poziomów mocy, co umożliwia płynne i bardzo dokładne sterowanie płyty grzewczej w czasie gotowania. W tym modelu zastosowano także czujniki, które pozwalają w prosty sposób utrzymać stałą temperaturę w garnku. Skuteczne i intuicyjne gotowanie jest możliwe, jeśli wybierze się sprawdzone płyty grzewcze renomowanej firmy. Nowoczesna płyta gazowa w tradycyjnej formie posiada gaz na szkle. Wspomniana kuchenka gazowa posiada także szereg atutów, wśród których należy wymienić: bezpieczeństwo użytkowania, funkcję booster, timer, funkcję pauzy oraz automatyczne gotowanie. Wykonanie płyty grzewczej jest solidne, gdyż w czasie jej produkcji użyto wysokiej jakości materiałów. Przekonaj się, że zakup płyty grzewczej to trafiony wybór!