5 zalet windy krzesełkowej HomeGlide

5 zalet windy krzesełkowej HomeGlide

4 kwietnia 2019 0 By Redakcja

Artykuł sponsorowany

Problemy z wchodzeniem po schodach oznaczają często brak możliwości opuszczenia mieszkania lub trudności ze swobodnym poruszaniem się we własnym domu. Możesz im jednak łatwo zaradzić, montując funkcjonalne krzesełko schodowe HomeGlide, które zapewni Ci powrót do życia bez barier. Poznaj jego cenę i zobacz, jak niewielkim kosztem, możesz zwiększyć komfort pokonywania schodów.

Czym jest winda krzesełkowa dla niepełnosprawnych?

To nowoczesne i estetycznie wykonane urządzenie, które pozwala przemieszczać się w pozycji siedzącej wzdłuż całej długości schodów. Wyprodukowano je z myślą o skutecznej likwidacji barier w postaci schodów, z którymi mierzą się osoby niepełnosprawne oraz w podeszłym wieku. Jest to uniwersalne urządzenie dźwigowe, które sprawdza się zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i bloków, kamienic czy budynków użytku publicznego. Krzesełka schodowe HomeGlide zostały przystosowane do montażu na schodach o prostym biegu. Ze względu na ich niską cenę czasami warto jednak rozważyć zakup 2 fotelików prostoliniowych zamiast jednego krzywoliniowego – takie rozwiązanie może być opłacalne w przypadku schodów dwubiegowych.

Krzesełko HomeGlide – dlaczego warto je mieć?

Samobieżny fotelik schodowy ma wiele zalet, które sprawiają, że jego zakup wzbudza coraz większe zainteresowanie polskich seniorów i osób niepełnosprawnych. Istnieje jednak kilka modeli wind schodowych, które różnią się od siebie wyglądem i funkcjonalnościami. Zobacz, co wyróżnia spośród nich krzesełko schodowe HomeGlide

  • Cena najniższa w Polsce – tylko w ofercie Wind Schodowych!

Zakup windy dla niepełnosprawnych nie musi być drogi, jeśli wybierzesz ekonomiczny model krzesła prostoliniowego HomeGlide. Pamiętaj jednak o tym, że na finalny koszt urządzenia wpływa kilka czynników: długość schodów, materiał, z którego zostały wykonane oraz miejsce montażu windy krzesełkowej dla niepełnosprawnych. Cena zakupu i założenia krzesełka HomeGlide rozpoczyna się od 8 000 zł netto. Jeżeli zależy Ci na oszczędnościach, możesz obniżyć tę kwotę nawet o 95%. Aby tego dokonać, złóż wniosek o dofinansowanie na likwidację barier ze środków PFRON. W celu skompletowania dokumentacji skontaktuj się z ekspertami z Wind Schodowych, którzy bezpłatnie przygotują dla Ciebie kosztorys oraz pro formę.

  • Funkcjonalność

Choć model HomeGlide jest najtańszym krzesełkiem schodowym w Polsce, zachowuje pełną funkcjonalność, a dzięki starannemu wykonaniu będzie Ci służyć przez wiele lat. Jeżdżący fotelik został wyposażony w pas bezpieczeństwa, który zapewni Ci stabilną pozycję podczas jazdy. Urządzenie zawiera też system receptorów przeszkód, który natychmiast zatrzymuje krzesełko, jeśli wykryje obecność nietypowego obiektu na szynie jezdnej, np. torebki lub zabawki. Krzesełko może bezpiecznie przewozić osoby o wadze sięgającej do 125 kg.

  • Estetyczne wzornictwo

Elegancki wygląd windy krzesełkowej sprawia, że funkcjonalny fotelik dobrze komponuje się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami. Producent położył duży nacisk na wykonanie urządzenia z dbałością o szczegóły, a także udostępnił opcjonalnie jego ulepszoną wersję. Wybierając wariant Extra, zyskujesz możliwość spersonalizowania wyglądu krzesła schodowego. Dzięki niemu możesz dopasować kolor tapicerki pokrywającej siedzisko i oparcie do charakteru wnętrza Twojego domu.

  • Rozwiązania zwiększające komfort

Aby pokonywanie barier architektonicznych było jeszcze wygodniejsze, producent wyposażył samobieżny fotelik w podłokietnikisiedzisko z oparciem oraz podnóżek. Dzięki nim przemieszczanie się po schodach stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością.

  • Dostępność

Tanie krzesło HomeGlide jest dostępne od ręki, a jego montaż zajmuje zaledwie kilka godzin.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o najtańszej windzie domowej w Polsce lub uzyskać bezpłatnie kosztorys, skontaktuj się z ekspertami z Wind Schodowych. Czekamy na Twój telefon: +48 692 44 94 74, +48 608 445 819, +48 606 686 002 oraz e-maila: zapytanie@windy-schodowe.pl.

Zapraszamy do kontaktu!

Windy Schodowe

RAV-NET Rafał Kurzyna

www.windy-schodowe.pl